Sťahovanie

 
   Sťahovanie bytov a kancelárií 24 hodín denne na čísle 0948 710 231. Naša firma je rodinného charakteru a taký je aj prístup k našim zákazníkom. Naše služby ako sťahovanie, prepravu nadrozmerných predmetov, balenie, odvoz stavebnej sutiny, odvoz stavebného odpadu, vypratávanie bytov a vypratávanie kancelárií, orezávanie porastov a ostatné príbuzné služby vykonávame s osobitným prístupom k požiadavkám zákazníka. Charakteristická je čistota a kvalita odvedenej práce s množstvom doplnkových služieb.
    Ku každému sťahovaniu poskytujeme zadarmo zapožičanie kartónových krabíc na zabalenie a uloženie, kníh, šanónov, predmetov, oblečenia a iného materiálu.
    Od objednávky až po dokončenie prác komunikujete iba s jednou osobou, ktorá pozná Vaše priania a potreby a zúčastňuje sa aj priamo sťahovania. Zabezpečíte tak plynulosť celého procesu a vyhnete sa tak nedorozumeniam spôsobeným komunikáciou s rôznymi osobami.
    V návode, ktorý Vám poskytneme nájdete množstvo užitočných tipov a rád pre zorganizovanie, triedenie, balenie a označenie. Pred sťahovaním Vám požadovaný nábytok rozmontujeme a zabalíme tak, aby sa počas prepravy nepoškodil.
    Takisto Vám radi zabalime čokoľvek od obrazov, šanónov, tlačiarní, cez LCD televízory, až po chladničku. Pre balenie Vašich predmetov používame špecíálne textilné tkanivá, mikrónové fólie, zväzovacie pásy, lepiace pásky a kartónový alebo vlnitý lepenkový obalový materiál. Pri sťahovaní tak ochránime Vaše predmety, zárubne, podlahy a interiér výťahu.
    Už počas sťahovania Vám poskytneme povysávanie kobercov, čistenie podláh a interiéru a konečné upratanie schodišťa a výťahu, aby aj po Vašom sťahovaní zostalo v byte a na schodišti príjemne čisto.
    
Prepravu uskutočňujeme vlastnými maximálne troj-ročnými vozidlami, ktoré spĺňajú najprísnejšie požiadavky na emisné normy, technický stav a výzor. Nebojíme sa ani príjazdu cez užšie uličky, brány, alebo ťažšie dostupné lokality. Pre tento účel využívame našu maxi dodávku.
    Ak sa chcete pohodlne a bez problémov presťahovať, kontaktujte nás.